background-drop previous background-drop previous background-drop previous background-drop previous background-drop previous background-drop previous background-drop previous background-drop current
Aega järgmise rallini:
Lisa meeldetuletus

Võistlejad

ninjas

Vanilla Ninja

Eesti armastatuim jäätis Vanilla Ninja siseneb võistlustulle kindla eesmärgiga see kinni panna! Kas peale jääb rokininjade hullumeelne jõud ja kiirus või tõmbab favoriidikoorem hoopis pidurid blokki? See selgub juba Jätsiralli pöörastel radadel ;)

eskimo

Onu Eskimo

Onu Eskimo taktika on kulgeda tasa ja targu, kogemuste toel, magusa võidu poole. Sümpaatse sõidustiili poolest tuntud võidusõiduonu eelistab kraavide asemel künda ikka poodiumi kõrgemaid kohti.

smuutike

Smuutike

Arvatavasti on Jätsiralli kõige ökomaks võistlejaks just Smuutike, kelle jõuallikaks on 100% mangopüreest toituv turbomootor. Masina voolujooneline disain on saanud inspiratsiooni troopilistest lindudest.

koorejaatis

Koorejäätis

Koorejäätis on võistlustules peamiselt ikka elamuste ja sõidunaudingu pärast. Võit oleks toredaks lisaboonuseks, mida sobiks tähistada näiteks ühe hästi koorese jäätisekokteiliga!

raks

Raks

Raks-Raks, adrenaliini laks! Sellelt masinalt võib Jätsirallis kõike oodata. Kindlasti läheb kirgliku spordiselli poolt valamisele liitrite kaupa nii võidu- kui ka kaotusepisaraid.

balbiino classic

Balbiino Classic

Jätsiralli glamuurseim osaleja lööb oma kuldse masina enne võistlust alati perfektselt läikima! Seetõttu ei ole ka imestada, et Balbiino Classicu motoks on: „Enne stiilne sõit, kui kole võit.“

härmavili

Härmavili

Räägitakse, et Härmavilja masinal on saja hobuse jõud, tuhande köögivilja võimsus ning miljoni marja kiirus. Kutsusime Härmavilja seetõttu ka Jätsirallile, sest selliseid legende peab oma silmaga nägema!

ninjas

Jätsiabi

Eesti laste oodatuim suvekülaline on läbinud aastatega miljoneid kilomeetreid. Loodetavasti peab Jätsiabi töökindel buss vastu ka Jätsiralli surmasõlmed, teravad kurvid ja mõned rammimislembesed konkurendid!

Rajad

Edetabel

podium
Rada
I
Rada
II
Rada
III
Rada
IV
Rada
V
Rada
VI
Rada
VII
Rada
VIII
Punktid
Hetkeseis
Vanilla Ninja
3
3
2
0
0
4
2
3
49
Onu Eskimo
1
1
1
4
2
0
0
1
63
Smuutike
2
5
3
2
4
0
1
4
54
Koorejäätis
4
4
0
3
5
3
5
5
38
Raks
0
2
4
1
6
2
0
0
40
Balbiino classic
0
0
0
0
1
0
4
0
17
Härmavili
1
0
0
0
0
0
0
2
22
Jätsiabi
0
6
0
5
3
1
4
0
32